Jedną z pionierskich korporacji, zajmujących się produkcją oraz dystrybucją gadżetów meblowych oraz budowniczych jest FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo funkcjonujące na krajowym i zagranicznym rynku istnieje od blisko 16 lat i z powodzeniem zyskuje coraz to nowszych Konsumentów. Pomocniczym profilem aktywności spółki są profesjonalne usługi odlewnicze nowoczesną metodą ciśnieniową, zapewniającą najwyższą jakość wykonania oraz trwałość. FAM na dodatek oferuje również indywidualne rozwiązania galwaniczne, wykorzystując jedną z najnowocześniejszych w branży warstw antybakteryjnych, dodawanych do farb proszkowych. Rozwiązanie, o jakim mowa cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, nie tylko ze względu na swoją innowacyjność, jednakowoż też działanie, poparte licznymi, niezależnymi egzaminami.

Powłoka antybakteryjna FAM to koncepcja, tworząca akcesoryjną ochronę w miejscach takich jak: dworce, hotele i pensjonaty, prywatne domy czy mieszkania, publiczne budowle, jak również szkoły czy przychodnie. Jej cechą charakterystyczną jest obecność jonów srebra, wykazujących silne działanie antymikrobiologiczne. Jest szczególnym pomysłem, to właśnie dzięki jakiemu wolno zmniejszyć niebezpieczeństwo namnażania się zarazków pomiędzy pojedynczymi cyklami czyszczenia. Powyższa właściwość ma znaczne znaczenie wszędzie tam, gdzie na co dzień przewija się duża ilość ludzi. Podstawową zaletą powłoki antybakteryjnej firmy FAM jest długotrwałe działanie na różnorodnego rodzaju drobnoustroje, wirusy i grzyby oraz naturalny wygląd, nieodróżniający jej od powszechnie użytkowanych rozwiązań.

Kolejnym walorem jest jej wysoka odporność chemiczna, gwarantująca stosowanie niemalże wszelkich środków czystości oraz dezynfekcji, dostępnych na rynku. Produkt jest przyjazny otoczeniu oraz opracowany zgodnie z obowiązującymi standardami. Znacznie więcej wiadomości na jego temat można zdobyć na domenie internetowej https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ lub ewentualnie po bezpośrednim kontakcie z agentem firmy FAM. Powłoka antybakteryjna jest zdumiewającym pomysłem w dobie licznych zagrożeń cywilizacyjnych https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ oraz bakteriologicznych, dotykających organizm.

Informacje

Kategoria: Zdrowie

Tagi dla artykułu

zdrowie

Komentarze: 1


  • noavatar.png
    Lewkowicz | 2021-11-05

    Natychmiast nieomal rok po ożenku pozostawili rodzicami boskiej córy, i po dwóch latach młodzika.