AMA FILM ACADEMY – szkoła filmu w Warszawie to miejsce wyjątkowe i cenione przez twórców w branży kinematograficznej. Szkoła została powołana do życia przez osoby pracujące od lat w branży kinematograficznej. Uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności praktyczne w komfortowych warunkach wspartych najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie filmu. Założycielem szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – osoba znana i powszechnie szanowana, człowiek, który na temat filmu posiada dużą wiedzę. Wielokrotnie pracował i prowadził wykłady i warsztaty w kraju i poza jego granicami.

W szkole filmowej zajęcia prowadzą aktywni twórcy głównie reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, scenografowie, technicy, asystenci filmowi i fachowcy od dźwięku, znawcy teorii filmu, popularni aktorzy.

Każdy uczestnik szkoły filmowej Warszawa ma możliwość poszerzenia swojej wiedzy w zakresie reżyserowania, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmowej, umiejętności operatorskich, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa odkąd istnieje otwarta jest na potrzeby słuchaczy, którzy pragną zgłębić tajemnice sztuki filmowej. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość studiowania na wybranym kierunku, ale i zdobywania wiedzy w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do szkoły filmowej wszystkich którzy chcą bliżej przyjrzeć się sztuce filmowej. Wiedza i doświadczenie z pewnością otworzą przed Wami szkoła filmowa Warszawa wiele możliwości.

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

usługi

Komentarze: 1


  • noavatar.png
    Duszyński | 2022-03-10

    Przeważnie na przodzie czerwca ściągali do nas na latko